• Toplantı & Organizasyon

Toplantı &Organizasyon Hizmetlerimiz

Dünya’nın en çok tercih edilen destinasyonu İstanbul ve giderek artan toplantı organizasyonlarında, SUNSET TRAVEL DMC MICE vakti değerli olanlara, iş toplantıları ve etkinlikler için fonksiyonel mekanlar ve paketler sunar. Lansmanlardan, yönetim kurulu toplantılarına, eğitim toplantılarına, workshop’lardan kurumsal etkinliklere , küçük gruplara kadar her ihtiyaca yönelik planlamalar yapabiliyor.

İstanbul merkezli deneyimli, uluslararası düzeyde aktif, bağımsız toplantı ve etkinlik acentesi.İster bir konferans, iş veya teşvik gezisi ya da başka bir etkinlik planlıyor olun, ister şirketleri, markaları veya mesajları sahnelemek isteyin, hizmet yelpazemiz bütün sektörlerdeki organizasyon ihtiyaçlarının tüm alanlarını kapsar.

Kişiye özel (iletişim/etkinlik) konusunda danışmanlık yapıyor, araştırıyor, yaratıyor, tasarlıyor, planlıyor, organize ediyor ve uyguluyoruz ve böylece fikirlerinizin ve hedeflerinizin uygulanması için ideal koşullar yaratıyoruz.

ENERJİSİ YÜKSEK TOPLANTILAR

İstanbul merkezli deneyimli, uluslararası düzeyde aktif, bağımsız toplantı ve etkinlik acentesi.İster bir konferans, iş veya teşvik gezisi ya da başka bir etkinlik planlıyor olun, ister şirketleri, markaları veya mesajları sahnelemek isteyin, hizmet yelpazemiz bütün sektörlerdeki organizasyon ihtiyaçlarının tüm alanlarını kapsar.Kişiye özel (iletişim/etkinlik) konusunda danışmanlık yapıyor, araştırıyor, yaratıyor, tasarlıyor, planlıyor, organize ediyor ve uyguluyoruz ve böylece fikirlerinizin ve hedeflerinizin uygulanması için ideal koşullar yaratıyoruz.

Etkinliğiniz

Fikirleriniz türü, yeri, kompozisyonu, tasarımı ve uygulamayı belirler.Başarılı fikirler diyalogdan doğar.Küçük bir sohbet her zaman değerlidir.Siz de dünyanın herhangi bir yerindeki bir sonraki etkinliğinizin tasarlanması, planlanması, organizasyonu ve gerçekleştirilmesindeki yoğun “bilgi birikimimizden” ve iyi ilişkilerimizden yararlanabilirsiniz.Sunset Travel DMC MICE, İstanbul’daki Lider Etkinlik Yönetimi ve Seyahat Danışmanlığı Acentesidir.Kurumsal etkinliklerde uzmanlaşmanın yanı sıra çok çeşitli MICE ve Dijital Pazarlama hizmetleri sunuyoruz: kongreler, konferanslar, seminerler, gala yemekleri, ürün lansmanları, basın toplantıları ve medya hizmetleri, sergiler ve ticaret fuarları, spor ve kültürel etkinlikler gibi.

Misafirleriniz ülkeye vardığı andan itibaren gerekli tüm planlama, transfer ve konaklama işlemlerini biz gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir konferans veya toplantı için en iyi mekanları önerebilir ve çok çeşitli ilginç aktiviteler ve yaratıcı ekip oluşturma aktiviteleri sağlayabiliriz. Ekip oluşturmak için gerçek fırsatlar sağlayacak sıra dışı ve heyecan verici aktiviteler bulma konusunda yetenekliyiz. Ünlü yerleri gerçek yerel lezzetlerle birleştiren unutulmaz seyahat programları sağlama konusunda da çok deneyimliyiz.

 

Size en iyi otellerde özel fiyatlar ve paketinizin tüm yönleri için en iyi fırsatları sunmak için İstanbul ve Türkiye genelinde satın alma gücümüz ve deneyimimiz var. Ayrıca gönül rahatlığı sunuyoruz: temsilcimiz, meydana gelebilecek öngörülemeyen sorunlarla ilgilenmek için etkinliğiniz veya seyahatiniz sırasında her zaman hazır olur.

Bir danışmanlık şirketi gibi düşünüyoruz, bir pazarlama ajansı gibi bir kampanya oluşturuyoruz ve müşterilerimiz için daha uyumlu bir etkileşim oluşturmak için programatik olarak süreci hassas bir şekilde yürütüyoruz.

Türkiye ve dünya çapında konferanslar düzenledik. Neyin işe yaradığını biliyoruz. Toplantılarınızın, herkesin katılmak isteyeceği bir toplantı olmasını sağlıyoruz. Heyecan verici ve akılda kalıcı olacak ve hedeflerinize ulaşmanız için size en iyi şansı verecek, dikkatle bütçelenmiş bir konum, mekan, konaklama ve satış paketi sunuyoruz.Toplantınızın organizasyonunu zaten hallettiyseniz, katılımcılarınız için toplantı dönemi süresince turlar, etkinlikler ve diğer eğlencelerden oluşan bir program oluşturarak etkinliğinize değer katabiliriz.Fikirlerinizle bize gelin, gerisini Sunset DMC MICE ekibi olarak, biz hallederiz. Toplantı paketinizin tüm yönlerinin hem bütçenize hem de katılımcılarınızın ilgi ve gereksinimlerine uygun olmasını sağlayacağız .

Toplantı Planlama


Eğitim ve Bayi Toplantıları
Yıl Sonu Değerlendirme Toplantıları
Motivasyon ve Teşvik Gezileri
Ürün Lansmanı ve Tanıtım Toplantıları
Açılış ve Özel Davetler
Destinasyon, lokasyon, otel, mekan seçimi ve yönetimi
Bütçe yönetimi
Konsept belirlenmesi

Toplantı Hizmetleri


Tedarikçi koordinasyonu, sanatçı temini
Lcv hizmeti Davetiye basımı ve gönderimi
Host/hostes temini
Hava (Özel uçak, helikopter vb.) Kara, Deniz Ulaşımı
Havaalanı transferleri
Tanıtım filmleri hazırlanması
İletişim desteği

Toplantı Sonrası Temponuzu Yükseltecek Seçenekler

Toplantı sonrası temponuzu yükseltecek seçenekler

Ambiyansı ve sonsuz etkinlik seçenekleri ile bilinen İstanbul, toplantı sonrası yoğun iş temposundan kaçmak isteyenleri birbirinden keyifli ve enfes lezzetleri ile karşılıyor.

Gün içerisinde fine dining yapabileceğiniz ya da geleneksel lezzetleri tadabileceğiniz, eşsiz manzaralar deneyimleyebileceğiniz İstanbul’da, birbirinden ünlü eğlencelerle her gece ritmi yükseltiyoruz.

Eğitim ve bayii toplantıları gibi amaçlarla planladığınız seyahatler ve etkinliklerde Türkiye’nin her yerinde her an yanı başınızda olarak sorularınıza en ekonomik en faydalı fiyat garantisi ile, isteklerinize en doğru ve en uygun alternatifler buluyoruz.