• Turlar

Sunset Travel DMC Tur & Lokasyon Hizmetleri

İSTANBUL Adalar Turu ( Öğle Yemeği Dahil) Şehir merkezine sadece bir saatlik feribot yolculuğu yapan Prens Adaları, sizi zaman içinde ve hareketli şehir hayatından uzaklaştıracak 9 küçük adadan oluşuyor. At arabasıyla büyüleyici bir tur için Marmara Denizi üzerinde Heybeliada’ya doğru bir gezinti ile başlayın. Pitoresk koyların ve eski villaların yanındaki çam ormanlarında gezin. Daha sonra en büyük ada olan Büyük Ada’ya feribot atın ve deniz kıyısındaki bir restoranda öğle yemeği yiyin. Öğleden sonrayı, köy meydanının yakınındaki neşeli yerel yaşamın tadını çıkararak geçirin. Tüm yaz rengarenk çiçeklerle kaplı iyi korunmuş Viktorya dönemi evlerine hayran kalın. Yarım Gün Boğaz Turu( 4 Saat) Bu 4 saatlik dinlendirici tura katılarak, Asya ile Avrupa arasındaki Boğaz boyunca bir tekne gezintisine çıkın. Tur, İstanbul’un merkezindeki otelinizden araçla alındıktan sonra hareketli Mısır Çarşısı’na yapacağınız ziyaret ile başlıyor. Boğaz gezisinden önce pazarın enerjik atmosferini ve hoş kokularını içinize çekin. Ardından, tekneye atlayın ve denize yelken açarak İstanbul şehrini su üzerinden görün. Seyir sırasında Dolmabahçe Sarayı gibi tarihi Osmanlı saraylarından geçeceksiniz. Beylerbeyi gibi Osmanlı muhitlerinin önünden süzülürken gevşeyin ve şehrin zarif sahil kesimini oluşturan, 19. ve 20. yüzyıldan kalma güzel ahşap köşkleri, yalıları ve villaları görün. 2 kıtayı birbirine bağlayan muazzam Boğaz Köprüsü’nün altından geçin ve gemiler salınır, balıkçılar denize açılırken şehrin denizde ve karadaki yoğun akışını izleyin. Baharda tepeleri kaplayan kır çiçeklerinin, yıl boyunca ise şehrin üzerinde yükselen minarelerin manzarasının keyfini çıkarın. Bu Boğaz turu ile yalnızca yarım günde her iki kıyının da en güzel yerlerini göreceksiniz!

Akşam Yemeği ve Showla Birlikte Boğaz Turu

Otelinizden kalkış yaptıktan sonra, Avrupa ile Asya’yı birbirinden ayıran köprü niteliğindeki Boğaz boyunca unutulmaz bir tekne gezisine çıkacaksınız. Kıyıları, geçmişin ve günümüzün karışımından oluşan görkemli ve sade bir güzellik sunar. Seyir sırasında, Dolmabahçe Sarayı’ndan ve 1874’te Sultan Abdülaziz tarafından yenilenen ve şimdi muhteşem bir otel olarak restore edilen muhteşem Çırağan Sarayı’ndan geçeceksiniz. İstanbul’un geleneksel mimarisini gölgede bırakan ve Avrupa ile Asya’yı birbirine bağlayan dünyanın en büyük asma köprülerinden biri olan Boğaziçi Köprüsü’nden geçin.

 

Şehir Turuyla İstanbul

İstanbul Şehir Turu Tam Gün / Öğle Yemegi

Tur eski şehrin kalbinde başlıyor: “Sultanahmet”. Buradan Bizans ve Osmanlı İmparatorlukları yönetildi.6. yüzyılda Ayasofya , İmparator Justinian tarafından bazilika olarak inşa edilen mimarlık tarihinin en büyük parçasıdır.
Sultan Ahmet adına inşa edilen SultanAhmet Blue Mosque , iç duvarlarını süsleyen mavi çinileri ve 6 minaresi ile ünlüdür.
Sportif ve siyasi olayların yaşandığı eski şehrin merkezi HIPPODROME, Yılanlı Sütun, Theodosius Dikilitaşı ve II. Wilhelm Alman Çeşmesi ile dekore edilmiştir.
Kapalı Çarşı, otantik ürünler, antikalar, halılar, altın takılar, deri eşyalar ve hediyelik eşyalar satan 4000 mağaza ile dünyanın en büyük ve en eski çarşılarından biridir. Ayrıca James Bond’un son filminde Kapalıçarşı’yı yer almıştır.
Öğle arasında geldiğimizde ; Türk restoranında öğle yemeği alacağız.
TOPKAPI Sarayı, Osmanlı sultanlarının 400 yıl boyunca ikamet ettiği ve şimdi sarayların en iyi örneği olarak UNESCO dünya mirası oldu. Peygamber Hz.Muhammed (Sav)’in kutsal İslami kalıntısı, İslami kaligrafi el yazmaları ve duvar resimleri, büyük porselen koleksiyonları, elbiseler, silahlar, zırhlar, kalkanlar, Osmanlı minyatürleri, imparatorluk hazineleri ve mücevherler sarayda sergilenmektedir. (Harem bölümü programa dahil değildir)
Ayasofya mezarlığında beş SULTAN MEZARI vardır. Sinan tarafından yaptırılan Sultan Selim Türbesi en güzel mezarlardan biridir. Sultan II. Murat Türbesi en büyük Osmanlı mezarlarından biridir. Sultan II.Mehmet Türbesi, dönemin klasik süsleme unsurlarından farklı bir stil olan yıldızlar, çiçekler ve manzara resimleri ile süslenmiştir. Ayrıca mezarlar da Sinan tarafından yaptırılmıştır.
Tur sırasında ayrıca; Galata Köprüsü / Haliç/ Kız Kulesi uzaktan görülebilmektedir.

 

Skier skiing in the mountains
Bursa ULUDAĞ

Osmanlı İmparatorluğunun ilk başkentini keşfedin; Bursa!
Uludağ’ın eteklerinde yer alan bu şehri keşfetmek için İstanbul’dan tam günlük bir gezinin tadını çıkarın.İstanbul’daki otelinizden alındıktan sonra feribotla Marmara’dan Yalova’ya feribotla oradan da kara yolu ile Bursa ‘ya 2 saat devam ediyoruz.
Varışta Yeşil Türbe ve Ulu Camii (Ulu Cami) ziyaret ediyoruz. Tarihi çarşıları görün, kestane, bal, zeytin, lokum gibi yöresel ürünlerden bazılarını deneme fırsatımız oluyor.
Sonra öğle yemeği için dağın eteklerine doğru yola çıkıyoruz.Daha sonra verilen boş zamanın keyfini çıkarın. Ekstra olarak ATV safari yapabilir eğer mevsim uygunsa kayabilirsiniz
Boş vaktin ardından İstanbul’a otellerimize geri dönüyoruz.

Fantastic morning on mountain lake Eibsee
SAPANCA Maşukiye

Otelinizden toplama yaptıktan sonra, İstanbul’un 120 kilometre doğusunda bulunan Masukiyeköyüne doğru yola çıkıyoruz. Masukiye’nin güzel doğal manzaralarına ve yeşil ormanlarına hayran kalacaksınız İlgileniyorsanız, parkta zonculuk veya ATV sürüşü gibi çeşitli isteğe bağlı etkinliklere katılın.
Sapanca’da yöresel olarak üretilen bal ve lokumların tadına bakın. Tadımın ardından öğle yemeği molasının tadını çıkarın. Ardından bir sonraki hedefinize gidin. Bu tur sizi yaz sezonunda Ormania Doğal Yaşam Parkı ve Hayvanat Bahçesine, kış sezonunda ise kar oyunlarının keyfini çıkarmak için Kartepe Resort’a götürüyor.
Son durak sizi güzel sahilde biraz boş zaman geçirebileceğiniz Sapanca Gölü’ne götürür. Burada, akşam 9 ile 10 arasında varacağınız otele geri dönmeden önce, çevredeki yeşil dağların büyüleyici manzaralarını seyredin

Beautiful young woman straw hat and coffee cup sitting on white terrace balcony with Sea View
Bodrum Turları

Bodrum Tekne Gezisi Tam Gün Yemekli

Bodrum’dan tam günlük bir tekne gezisine çıkın ve teknede servis edilen öğle yemeği eşliğinde denizde keyifli bir gün geçirin. 11:00’de yelken açarak, doğu Akdeniz’in turkuaz suları boyunca huzurlu bir seyir yapın.
Kristal berraklığında sularda yüzmek ve şnorkelle dalmak için en güzel kimi koyları ziyaret edin ya da sadece güneşin altında uzanarak, manzaraların ve serin rüzgarın tadını çıkarın.
Bodrum’dan 30 dakika uzaklıktaki Kara Ada’ya gidin ve çevresindeki kayalardan akan ılık kaynak suları ile cildinizi iyileştiren bir mağarada yüzün.

Bodrum Şehir Turu Yemekli Yarım Gün

Ziyaretçilerin gördükleri ilk yapıdır karadan veya denizden yaklaşırken olsun Haçlı Kalesi, en kadim Bodrum turu başlar. Kale artık Türk sularından çıkarılmıştır hazineleri tutan Sualtı Arkeoloji, Türkiye’nin Müzesi ev sahipliği yapmaktadır.5 saatlik özel tur sırasında Aziz Peter Kalesi, Myndos Kapısı, Roma Amfitiyatrosu ve Bodrum’un antik geçmişte çok daha fazla emanetler göreceksiniz.Sualtı Arkeoloji Müzesi dünyanın bilinen en eski batık ev sahipliği yapmaktadır. Cam Batığı Salonu, Geç Tunç Çağı batıkları, Karyalı Prenses Salonu, ve taşınması ve zeytinyağı ve şarap saklamak için kullanılan amforalar, bakın.Sonra Halikarnas Mozolesi, Antik dünyanın 7 harikasından birini ziyaret edeceğiz. Türbe Artemisia, Kral Mausolos’un kız kardeşi ve eşi tarafından 355 M.Ö. inşa edilmiştir.Bodrum liman yakınında duran tarihi yel değirmenleri bakın. yel değirmenleri taştan yapılmış ve ahşap plakalar ile kaplı ve 1970’lere kadar 18. yüzyıldan kalma kullanımda olan edilir.4.yüzyılda Kral Mausolos tarafından inşa Mindos Kapısı, dur. Bu antik Halikarnas 2 orijinal girişlerin hayatta kalan tek kapısıdır.
turunda son yer, geri gitmeden önce bazı alışveriş için zaman gerekir Eğer ilgileniyorsanız MÖ 4. yy’a tarihlenen Halikarnas Antik Tiyatrosu vardır.

Aerial drone view İzmir Foça Turkey, Orak island
İzmir Turları

Efes ve Meryem Ana Evi:

İzmir’den 1 saat süren bir yolculuğun ardından, Küçük Asya’nın Roma dönemi başkenti olan Efes’e ulaşın. Bu antik kent, MS 1 ile 2 yılları arasında köle tüccarlarından azizlere kadar çeyrek milyondan fazla kişiyi barındırıyordu. Efes’teki 150 yıllık kazılar, dünyadaki en eksiksiz Greko-Romen klasik kentini ortaya çıkarmıştır.
Ardından, Meryem Ana Evi’ni görün. Hakim Hristiyan geleneğine göre Meryem, Mesih’in Dirilişi’nden sonra havari Yuhanna tarafından Efes’e getirilmiş ve yaşamının son günlerini burada geçirmiştir. Bu esas olarak, Yuhanna’nın Efes’e geldiğini ve İsa’nın annesini Yuhanna’nın bakımı için gönderdiğini işaret eden İncil ifadesine bağlı geleneksel inanca dayanır (Yuhanna 19:26-27).

Çeşme Tekne Turu Yemekli

Sadece rahatlamak ve iyi bir güneş almak için harika bir yol değil, aynı zamanda el değmemiş Adalar, açık denizler ve güzel manzaralarla çevrili gizli koylar ve plajları da ziyaret edeceksiniz.Çeşitli aralıklarla durmaktan, serin sulara inmek veya dalmaktan özgürsünüz, deniz o kadar berraktır ki okyanus tabanının dibine kadar görebilirsiniz.Bu muhteşem sularda yüzmek ya da şnorkelle dalmak için zaman ayırın ya da sadece sırtüstü yatın ve üst güvertedeki güneşi içinize çekin. Bu muhteşem Adalar ve manzaralar hakkında bilgi teknede rehber tarafından verilecektir.Serinlemek veya delici güneşten dinlenmek için oturabileceğiniz teknenin alt güvertesi, aynı zamanda teknede taze pişirilenve mürettebat tarafından servis edilen bir barbekü öğle yemeği ile eğleneceğiniz bir yerdir.

Cappadocia Turkey sunrise in the hills with hot air balloons, Kapadokya Turkey Goreme
Kapadokya

Otel transferleri ve uçuş öncesi kahvaltı dahil, Kapadokya’nın peribacaları, taş kiliseleri ve evleri üzerinde sıcak hava balonuyla heyecan verici bir uçuşun keyfini çıkarın.

 

Yaklaşık 04:00’te Kapadokya’daki konaklama yerinizden alındıktan sonra, kalkış noktasına götürüleceksiniz. Sabahın erken saatlerinde kahve ve çay ikramı ile içinizi ısıtın. Kahvaltınızın tadını çıkarırken, uçuşunuz için hazırlanan ve şişirilen balonları seyredin.

 

Güneş doğmaya başlarken yerden yaklaşık 300 metre yükselin ve Kapadokya’dan 360 derecelik olağanüstü manzaraların tadını çıkarın. Hava koşullarına bağlı olarak yaklaşık 45 dakika-1 saat boyunca, rüzgar sizi vadiler ve dağlar boyunca taşıyacak. Kuş bakışı bir perspektiften bölgenin eşsiz kayaları ve mağaralarına hayran kalın.

İnişinizi bir kadeh şampanya ile kutlayın ve kişisel uçuş sertifikanızı alın. Günün geri kalanının keyfini çıkarmak üzere yaklaşık saat 07:00’de otelinize transfer edileceksiniz

Derinkuyu Yeraltı Şehri ve Ihlara Vadisi

Gününüz sabah 9: 30’da otelinizden alınırken başlayacaktır. Rehberinizin Göreme panoramik bakış açısından Kapadokya’ya girişini takiben, yaklaşık 1 saat sürecek ve Türkiye’nin en görkemli vadisini ziyaret edeceksiniz: Ihlara. Ihlara Vadisi’ndeki bu 6 kilometrelik yürüyüş, gününüzü vurgulamak zorunda.
Melendiz Nehri, yemyeşil vadiden etkileyici bir kanyona oydu ve fresklerle süslenmiş Bizans kaya şapellerini geçen nehir boyunca yaklaşık 2 saat yürüyeceksiniz. Yürüyüşün ilk yarısı için, tamamen huzurlu olması garanti edilen yürüyen tek turist olacaksınız. Daha sonra tuhaf bir nehir kıyısındaki restoranda öğle yemeği yiyeceğiniz Belisirma Köyü yakınlarındaki turun yürüyüş kısmını bitireceksiniz.
Öğle yemeğinin ardından en büyük Kapadokya Manastırı, Selime Manastırı ve Katedralinde duracaksınız. Ihime Vadisi’nin sonunda bulunan Selime, 10. ve 12. yüzyıllarda hem Bizans hem de Selçuklu orduları tarafından kale olarak kullanılmıştır. Bu manastırın ardından Derinkuyu Yeraltı Şehri’ne doğru yol alacaksınız.
Daha önce Melagobia olarak bilinen Derinkuyu, Kapadokya’nın en büyük yerleşim yerlerinden biriydi. 8 seviyeli yeraltı şehri bugün bölgenin en derinidir. Rehberiniz orada yaşam tarzı hakkında açıkladığı gibi bu ilginç şehrin mağaralarını keşfedeceksiniz. Yaklaşık 60 metre derinliğe kadar uzanan tabanları ile yaklaşık 20.000 insanı hayvancılık ve gıda mağazaları ile birlikte barındıracak kadar büyüktü. Türkiye’nin kazılan en büyük yeraltı şehridir ve Kapadokya’da bulunan birkaç yeraltı kompleksinden biridir. Derinkuyu, 8 kilometrelik bir tünel ile Kaymaklı’ya bağlanıyor. Derinkuyu’nu keşfettikten sonra turunuzu 
17: 00’da bitireceğiniz otele geri döneceksiniz.

 

Ayder & Trabzon &Uzungöl Turu

Ayder Turu

Doğa ile iç içe şehrin kalabalığından uzaklaşıp , suyun duruluğu ile huzura kavuşmak , mutluluk , eğlence ve sakinlik gibi duyguların hep  bir arada yaşanılabileceği şekilde düzenlenmiş muhteşem bir tur için 9:00 da hareket ediyoruz. İlk durağımız Sürmene ilçesindeki yöresel Sürmene bıçağı reyonu. Burada Sürmene bıçağını tanıyıp alış verişimizi yaptıktan sonra yolumuza devam ediyoruz. Bir sonraki duragımız Rizedeki Botanik çay bahçesi. Burada çayınızı içip,fotoğraf çekebilirsiniz..Ardından yine Rizede bulunan Rize bezi atölyesine uğruyoruz. Yöresel dokuma tezgahlarını görüp,alışverişimizi yaptıkdan sonra yolumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 20dk devam ettikden sonra Fırtına vadisine varıyoruz.Fırtına deresi üzerinde bulunan rafting tesisine uğrayıp fotoğraf molası veriyoruz.Bir sonraki mola yerımız olan Tarihi Taş köprülerde verilen molamız sonrasında Ayder yaylasına varıyoruz.Gelin tülü şelalesinde fotoğraf çekimi sonrasında serbest zaman veriyoruz. Saatimiz 17:00’ı gösterdiğinde  Trabzona doğru yola çıkıyor ve turumuzu bitiriyoruz.

Trabzon Şehir Turu

Yaklaşık 10-15 dk Sürecek olan yolculuğumuz ardından yüzyıllar boyunca şehre gelen gezginlerin ilgisini çeken ; 13.yy da inşası tamamlanmış ; tarihi Ortodoks kilisesi olan Ayasofya müzesini gidiyoruz Kutsal bilgelik anlamına gelen Ayasofya müzesini  gezdikten sonra hemen ardından Yol üzerinde Trabzon Kalesini, Gülbahar Hatun Camii ve Türbesini, Zağnos Vadisi ve Tarihi Zağnos Paşa Köprüsünü ve Ortahisar (kaleiçi) Mahallesini panoramik olarak görüyor ve Daha Sonra 20.Yüzyılın başında yaptırılmış bir çam korusu içindeki Ata’mızın da konakladığı Atatürk köşkünü ziyaret ediyoruz. Atatürk’ün maneviyatını yaşatan köşk gezisinin ardından etrafında bulunan meşhur Trabzon Gümüş Telkari ürünlerini siz değerli misafirlerimize sunuyoruz. Öğle yemeğimizi almak için Sera Gölü ne hareket ediyoruz. Burada bulunan restourantımızda meşhur Akçaabat köftesinin yanı sıra yöresel lezzetleri bir arada barındıran kaygana, kuymak, turşu kavurması, sarma gibi lezzetleri tadıyoruz.
Yemekten sonra dileyen misafirlerimiz gölde göl bisikletiyle tur yapabilirler.
Turumuz devam ediyor ve Boztepe’ye geçiyoruz, Boztepe’de şehrin panoramik görüntüsü eşliğinde yöreye özgü semaverler de gelen çaylarımızı yudumluyoruz.

Uzungöl Turu

Doğa ile iç içe şehrin kalabalığından uzaklaşıp , suyun duruluğu ile huzura kavuşmak , mutluluk , eğlence ve sakinlik gibi duyguların hep  bir arada yaşanılabileceği şekilde düzenlenmiş muhteşem bir tur için 10:00 da hareket ediyoruz. İlk durağımız Sürmene ilçesindeki yöresel Sürmene bıçağı reyonu. Burada Sürmene bıçağını tanıyıp alış verişimizi yaptıktan sonra yolumuza devam ediyoruz. Bir sonraki durağımız Of ilçesindeki çay fabrikası.Burada çayın bahçeden soframıza geliş serüvenini öğrenip,İkram edilen çayımızı içip alışveriş yapabilirsiniz.Ardından tarihi kiremitli köprüde ve yapay şelalelerde fotoğraf molası verip Uzungöl’e varıyoruz. Göl kenarında bulunan restoranlar bölgesinde  serbest zaman veriyoruz. Bu süre zarfında dileyen yemek yiyebilir,göl etrafında yürüyüş yapabilir, bisiklet kiralayabilir ve ya yöresel alış veriş gibi bir çok aktivite den faydalanabilir. Saatimiz 17:00 gösterdiğinde  Trabzon’a doğru yola çıkıyor ve turumuzu bitiriyoruz.

 

Rafting is a great recreational outdoor activities!
Antalya & Rafting Turu

Rafting Turu Köprülü Kanyon Yemekli

Köprülü Kanyon’a heyecanlı bir geziye çıkmaya hazırmısınız? Kanyonun çarpıcı güzelliğine hayran kalırken, bir adrenalin yoğun deneyim yaşayın. Toros dağlarından çıkan bir dizi nehir kombinasyonu ile bölgedeki en güçlü nehirlerden birine doğru seyahat edin ve Antalya yaz sıcağından serin ve serinletici bir mola verin.
Rafting merkezine vardığınızda, raflara binmeden önce güvenlik brifingi ve can yeleği fittingi alın. Sallar, 4-6 veya 8-12 kişi arasında ve sürüş sırasında güvende ve rahat olmanızı sağlayan deneyimli bir rehbere sahiptir.
Diğer sallarla karşılaşan 14 km uzunluğundaki nehri gezmek için 4-5 saatinizi ayırın. Rehberinizden istekli iseniz dostça bir yarış düzenlemesini isteyin. Öğle yemeği ve mola vermek için nehirde durun. Sona ulaştığınızda, toplanıp akşam 6 civarında Antalya’ya geri dönün.

Şehir Turu- Düden Şelalesi ve Bot Turu

Antalya’daki tam günlük turunuz, saat 08:30’da Düden Şelalesi Ulusal Parkı’na yolculukla başlıyor.
Güzel parkta bir yürüyüşe çıkın ve 15 metre yüksekliğindeki muhteşem Düden Şelalesi’nin manzaralarını seyredin. Şelalenin arkasındaki doğal mağaraya girerek bu eşsiz doğa harikasını arkadan seyredebilirsiniz.
Ardından, Antalya’ya dönün ve eski limandan 1 saatlik tekne gezisine çıkarak görkemli Karpuzkaldıran Şelalesi’ne gidin. Bu şelale aynı zamanda Aşağı Düden Şelalesi olarak da biliniyor. 30 metrelik yüksekliği ile Antalya çevresindeki en yüksek şelale olma niteliğine sahip. Limana vardığınızda, Antalya’nın eski kent bölgesindeki sahil şeridinden eşsiz görünümler yakalayın.
Kaleiçi’ni keşfetmek için biraz serbest zamanın keyfini çıkarın ve ardından yerel bir restoranda öğle yemeği için mola verin. Daha sonra, Hadrian Kapısı, Saat Kulesi, Kesik Minare ve 2. yüzyıldan kalma şehir duvarları dahil kentin öne çıkan yerlerini görün. Ayrıca, eski kent bölgesindeki çok sayıda butik, sanat galerisi ve ilginç müzeyi ziyaret etmek için de zamanınız olacak.

Jeep Safari Turu

Toros Dağları’nın, manzarası durmaksızın değişen büyüleyici kum tepeleri boyunca bir ATV turunun heyecanını yaşayın.
Bu 3 saatlik gezide, Antalya otelinizden alınacak ve ATV safarinizin başlamasından önce bir güvenlik brifingi için, sarp ve bazen de karla kaplı Toros Dağları’nın eteklerine transfer edileceksiniz. Yola koyulmadan önce, ATV aracınızı nasıl süreceğinize dair ipuçları alın.
Türkiye’nin güneyindeki Akdeniz kıyı bölgesini, Türkiye’nin merkezi Anadolu’dan ayıran Toros Dağları’nın çöl arazisini keşfedin, yüzmek için mola verin veya kameranızla olağanüstü manzaralar yakalayın.
Safari merkezine döndükten sonra, Antalya’daki otelinize bırakılacaksınız.Cruise & MSC

Lefkoşe Girne Turu

Turlarımız Girne’de bulunduğunuz otelden başlayarak yapılmaktadır. Diğer bölge otellerinden turlarımıza katılmak isteyen müşterilerimiz, telefonla bizden fiyat alabilirler. Araçlarımız son model lüks turistik araçlar olup tura katılacak misafir sayısına göre araç belirlemekteyiz. Araçlarımız 1-44 kişi kapasitelidir. Turlarımız size özeldir. Araçta siz veya misafirlerinizin dışında kimse bulunmaz. Ören yerleri giriş ücretleri, yemek ve ihtiyaç giderleri turlara katılan misafirlerimize aittir. Turlarımız özel isteklerinize açıktır. Güzergah üzerinde uğranmak istediğiniz bir yer varsa şoförümüze ileterek ekleyebilirsiniz. Müşteriler turun sonunda turun başladığı yere geri götürülerek gezimiz sonlandırılır

 

Bazı Güzellikleri Yalnızca Denizden Görebilirsiniz

CRUISE SEYAHATİ

300 Yılı aşkın süredir hizmet veren, Merkezi Cenevre, İsviçre’de bulunan MSC Group Yetkili Acentesiyiz.

Merak, keşif ve keyif dolu yerleri gemi seyahati ile keşfedin.

MSC Cruise gemi seyahatlerinde, misafirlerimiz sadece unutulmaz anılar yaratmakla kalmaz, inanılmaz destinasyonları ziyaret eder ve en iyi misafirperverliğin tadını çıkarır .

 

Aynı zamanda bir fark yaratma şansına da sahip olurlar. Deneyimli mürettebat, mühendisler, uzman gemi yapımcılarının eseri olan muazzam büyüklükteki Cruise gemileri ile herkesten uzak, ayrıcalıklı bir seyahati keşfedin.

MSC Gemi Yolculukları

Dünyanın en büyük üçüncü kruvaziyer markası ve Avrupa, Güney Amerika, Körfez bölgesi ve Güney Afrika’da lider MSC markasına ait cruise’lerde size özel bir çok seçenek sunuluyor.MSC Cruise, Karayipler, Kuzey Amerika ve Uzak Doğu pazarlarındaki güçlü varlığı ile en hızlı büyüyen küresel gemi seyahati markasıdır.Dünya çapında 30.000’den fazla personeli ile Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde gemi tatili sunar.

Gemi Seyirinin Ayrıcalığını Sunset DMC MICE ile Keşfedin

  • Tercihinize uygun tarihlerde seyahat planlanması
  • Vize Sürecinizin Yönetilmesi
  • Farklı bütçe ve beklentilere göre paket oluşturulması
  • Asistanlık hizmeti

Uluslararası bir kruvaziyer şirketi olan MSC Cruises’in yetkili acentesi olarak , konuklarımıza benzersiz hizmetler sunarak ve seyahat planlamalarını etik bir şekilde yürüterek Sunset DMC MICE misafirlerinin itibarını ve güvenini her gün kazanmaktadır.

sunset gemi web

Gazimagusa Şehir Turu

Turlarımız Girne’de bulunduğunuz otelden başlayarak yapılmaktadır. Diğer bölge otellerinden turlarımıza katılmak isteyen müşterilerimiz, telefonla bizden fiyat alabilirler. Araçlarımız son model lüks turistik araçlar olup tura katılacak misafir sayısına göre araç belirlemekteyiz. Araçlarımız 1-44 kişi kapasitelidir. Turlarımız size özeldir. Araçta siz veya misafirlerinizin dışında kimse bulunmaz. Ören yerleri giriş ücretleri, yemek ve ihtiyaç giderleri turlara katılan misafirlerimize aittir. Turlarımız özel isteklerinize açıktır. Güzergah üzerinde uğranmak istediğiniz bir yer varsa şoförümüze ileterek ekleyebilirsiniz. Müşteriler turun sonunda turun başladığı yere geri götürülerek gezimiz sonlandırılır

 

Göbekli Tepe Turu

Tur, Şanlıurfa’daki otelinizden alındığında başlar.İlk durağımız, dünyanın en eski tapınağı olan GobekliTepe’de 6000 yıldır Stonehenge’den önce devam eden arkeolojik kazı.
Göbekli Tepe’de rehberli tur ve fotoğraf fırsatından sonra, Türkiye’nin en büyük müze kompleksi

olan Arkeoloji ve Mozaik Müzesi’ni ziyaret edeceğimiz Şanlıurfa’ya dönüyoruz. Burada Göbekli Tepe’den megalitlerin yaşam boyu kopyalarını görebilirsiniz.
Müzeden sonra Abraham Havuzunu ziyaret ediyoruz. Bu, Hristiyanlar ve Müslümanlar için oldukça kutsal bir yer, çünkü İbrahim / İbrahim’in ateşe atıldığı, Tanrı ateşi suya ve yanan kütükleri balığa çevirmeden önce olduğu düşünülüyor.
Havuzun ardından İbrahim’in doğum yeri olduğuna inanılan mağaraya devam edeceğiz.
Daha sonra otelinize veya Şanlıurfa havaalanına transfer edilirsiniz.

Halfeti ve Rumkale Turu

Turunuza Bald Ibis Tapınağı’nda başlıyorsunuz. Bu sığınak, sayıları azalan bu kuşlar için harika bir ev sunuyor, bu barınağın çabaları, sayılarını 100’den fazla üreme çiftine yükseltmeyi başardı ve bu eski kuşların nüfuslarını büyütmeye devam etme şansı verdi.

Bu olağandışı kuşları ziyaret ettiğiniz zamandan sonra Halfeti kasabasına gideceksiniz, bu kasaba kasabanın bir kısmı kısmen suya batmış eski bir hava sunuyor.

Limanda, çoğu lanet tarafından yaratılan modern gölü gezmeyi seçti. Seyir ederken birçoğu suyun yüzeyini delen bir şehrin harika manzaralarını ziyaret edecek.

Öğleden sonra geleneksel Türk yemeklerinin tadını çıkaracaksınız.

Ardından Rumkale’ye giden bir tekne turu yapılır. Yolculuk sırasında, barajın başka bir yere seyahat etmesini engellediği su ile çevrili eski bir kale şehri Hromla’ya geleceksiniz.

Başlangıçta Süryaniler için stratejik öneme sahip bir yerdi. Şehir, yeni vasiyetlerin kopyalanması ve kale duvarlarının içine saklanması nedeniyle eşsiz ve kutsal kabul edilir.

Yakınlarda, 12. yüzyılda Ermenistan halkları için Patrik olarak hizmet ettikten sonra Saint Nerse’ye adanmış bir kilise yapabilirsiniz. Şanlıurfa’daki konaklamanıza geri döneceksiniz

Düşlerin Ötesinde Turlarımız

Tüm Tur Programlarımız ile ilgili detaylı bilgi için dijital kataloğumuza göz atın