• Yat&Tekne Organizasyonlarımız

Yat & Tekne Organizasyon

Seyahatlerinizde yat kiralamak sizin, arkadaşlarınızın ve iş ortaklarınızın, kalabalıktan ve şehrin karmaşasından tamamen uzakta denizin tadını çıkarmayı sağlayacaktır. Sunset Travel DMC MICE hepsi son derece yüksek bir standarda ayarlanmış olan yat kiralama hizmetlerini sunar.

DENİZİN TADINI SUNSET İLE ÇIKAR

Deniz tatilleri yapmak isteyen, deniz üzerinde toplantı yapmak isteyen müşterilerimiz için yat kiralama popüler bir seçenektir.

Yat kiralama, bir günlük turdan birkaç haftalık bir tatil planına kadar farklı sürelerde yapılabilir.

Kiralanan yatlarımız, tekne boyutu, konfor seviyesi, hizmetler ve diğer özellikler bakımından farklılık gösterir.

Yat kiralama hizmetimiz, müşterilerimizin belirli rotalar ve destinasyonlar planlamasına olanak tanır. Bu rotalar genellikle istekler doğrultusunda özelleştirilebilir ve güzergahlar çoğu kez turistik yerleri ve diğer ilgi çekici noktaları içerir.

Kiralık yatlarımız, özel odalar, profesyonel mürettebat,  eşsiz yemekler, lüks yatak odaları, lounge alanları ve diğer özelliklerle donatılmıştır.

Yat kiralama hizmetimiz aracılığıyla özel yemekler, balıkçılık turları ve su sporları gibi aktivitelerden de yararlanabilirsiniz.

 

TEKNE ORGANİZASYON

Tekne organizasyonu hizmetimiz , özel etkinlikler veya özel günler için tekne kiralama hizmetleri kullanılarak yapılmaktadır.

Özellikle  yaz aylarında tercih edilir, farklı boyutlarda teknelerde düzenlenebilir.

Tekne organizasyonlarımız, iş toplantıları, düğün, nişan, doğum günü kutlamaları, özel yemek partileri, tatil aktiviteleri ve diğer özel etkinlikler için kullanılabilir.

 

Sunset Travel DMC MICE farklı boyutlarda teknelere sahiptir. Tekne kiralama hizmetlerimiz, organizasyonun amacına ve katılımcı sayısına göre seçilir. Küçük gruplar için daha küçük tekneler veya yatlar tercih edilirken, daha büyük gruplar için daha geniş tekneler veya katamaranlar tercih edilir. Özelleştirilebilir ve organizasyonun amacına göre özel dekorasyon, catering hizmetleri, DJ hizmetleri ve diğer özellikler dahil edilebilir. Ayrıca, teknelerde su sporları, dalış, yüzme ve güneşlenme gibi aktiviteler de düzenlenebilir.Tekne organizasyonları, deniz manzaralı bir atmosferde farklı bir deneyim sunar.