• Şirket Seyahat

Müşterilerimizin İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Özelleştirilmiş Bir Hizmet Sunuyoruz.

Şirket seyahati, iş amacıyla yapılan, iş toplantıları, müşteri ziyaretleri, eğitimler, konferanslar, seminerler, fuarlar ve diğer benzeri etkinlikler için gerçekleştirilen seyahatlerdir. Şirket seyahatleri, bir şirketin büyümesi, pazarlama stratejileri ve networking için son derece önemlidir. Şirketler, çalışanlarını seyahat ettirerek yeni müşterilerle tanışabilir, mevcut müşterilerle ilişkileri geliştirebilir ve iş ağlarını genişletebilirler. Şirket seyahatleri, çoğu zaman kapsamlı planlama ve organizasyon gerektirdiğinden Sunset Travel DMC MICE ekibi,seyahatinizin planlanması, seyahat tarihlerinin belirlenmesi, uçuşların, konaklamanın, ulaşımın, yemeklerin ve diğer detayların düzenlenmesi gibi birçok hizmeti sunar.

İş Seyahatlerini Sunset Ayrıcalığı İle Yaşayın

 Şirketlerin seyahat bütçelerini dikkate alarak, uygun ulaşım ve konaklama seçeneklerini sunarız. Müşterilerimizin seyahatlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmaları durumunda, 7/24 destek hizmeti sağlarız.

Sunset Travel DMC MICE, iş amaçlı seyahatler için profesyonel organizasyon hizmetleri sunar. Müşterilerimizin seyahatlerini daha kolay, konforlu ve stresiz hale getirmek için çalışırız. Bütçe, ihtiyaç ve tercihleri dikkate alarak özelleştirilmiş bir hizmet sunarız.

Fuarlar, toplantılar ve iş ziyaretleri için yakın konumda öylesine bir otelde kalmanıza gerek yok. Toplantılarınızın ufak aralarında maksimum konforu ve lüksü yaşamak iş amaçlı seyahatinizi daha anlamlı kılıyor.

Modern business center
Konum

İş oteli, iş merkezlerine, fuar merkezlerine, havalimanlarına, önemli toplantı ve etkinlik yerlerine yakın olmalıdır. İş seyahati yapanların zamanını tasarruf etmelerine ve ulaşım sorunları yaşamamalarına yardımcı olur.

Entering the hotel room
Odalar

İş otelleri, iş seyahatleri için konforlu ve işlevsel odalar sunmalıdır. Odalar, geniş, temiz, sessiz ve rahat olmalıdır. İyi bir iş oteli, iş seyahati yapanların ihtiyaç duyabileceği tüm modern olanaklara sahip olmalıdır.

Meeting rooms
Toplantı Salonları

İş otelleri, iş toplantıları, konferanslar ve seminerler için uygun toplantı ve etkinlik alanlarına sahip olmalıdır. Toplantı salonları modern ve teknolojik donanımlara sahip olmalı ve gerekli tüm hizmetleri sunabilmelidir.

Yiyecek & İçecek

İş seyahati yapanların ihtiyaç duyabileceği her türlü yiyecek ve içecek seçeneklerini sunmalıdır. Otel restoranlarının yanı sıra, oda servisi de iş seyahatlerinde sıklıkla tercih edilir.

 

  • Belirlenen hedefler doğrultusunda gerekli teknolojik ve sistemsel alt yapının oluşturulması
  • Rezervasyon & Opsiyon Takibi, Ücret ve Kural Bilgileri, Biletleme & Form – Fatura Takibi
  • Çalışan firmalara yönelik özel ekipler oluşturulması
  • Şahsi taleplerin tümünün karşılanması ve ödeme dâhil sonuçlandırılması
  • Grup organizasyonlarında firmanın talebine uygun tarifeli ya da Charter (özel sefer) teklif seçenekleri sunulması
  • 7/24 satış ve satış sonrası her türlü desteğin (değişiklik, iade, sefer iptali, saat değişikliği, açığa alma vb.) verilmesi

İş seyahatleriniz deki konforun önemini faz alarak, araç kiralama ve transfer hizmetlerimizde de taleplerinize en hızlı ve eksiksiz şekilde yanıt vererek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Yerel ve dünya çapında birçok tedarikçi ile çalışarak farklı alternatiflerle 7*24 taleplerinize yanıt verebiliyoruz.

Yurt içinde ve yurt dışında sahip olduğumuz güçlü tedarikçi ağı, online ve yerel uzun süredir çalıştığımız otellerle sahip olduğumuz özel anlaşmalar sayesinde konaklama ile ilgili fiyat ve yer konusunda sunduğumuz birbirinden farklı seçenekler ile kararınızı verdikten sonra en iyi şekilde konaklamanın keyfini yaşayacaksınız.

Hizmetlerimiz

  • Yurt içi & yurt dışı otel rezervasyonları
  • Rezervasyon takibi
  • Firmalara özel ekiplerin oluşturulması
Aerial shot of the Queensboro Bridge and the buildings in New York City, United States
Yurt dışı seyahatleriniz deki vize işlemlerinizin takibi konusunda çözüm ortağınız oluyoruz. Vize evrakları ile ilgili tüm işlemlerin takibi, vip vize başvuruları, konsolosluk randevuları gibi tüm konularda aracılık hizmeti sunuyoruz. En uygun uçuş alternatifleri, opsiyon takipleri, rezervasyon koşulları, iptaller, saat, isim değişiklikleri sizin adınıza yapıyoruz. Onlarca havayolunun anlaşması acentesiyiz.