Anasayfa

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Kurum, kuruluş ve firmaların tüm seyahat, toplantı, etkinlik, kongre ve fuar ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere Sunset Travel DMC MICE olarak kurumsal dünyanın seyahat ve organizasyon planlamasındaki çözüm ortağıyız. Sektörde kazandığı tecrübe, memnuniyet, güvenilirlik ve kaliteli hizmet anlayışını kurumsal taleplerle birleştirmek Sunset Travel DMC MICE markası altında seyahat ve etkinlik yönetimi yapmanın yanı sıra, birlikte çalıştığımız tüm iş ortaklarımızın yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde, etkinliklerinde, toplantılarında, unutulmaz anılar biriktirmeleri için çalışıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışındaki toplantı ve iş seyahatleriniz, kongre planlamalarınız ve fuar katılımlarınız, kurumsal iş seyahatlerinizdeki konaklama, transfer ve vize aracılık hizmetleriniz, öncelikli olarak size sunduğumuz hizmetlerimizdir. Bir organizasyonun ya da seyahatin planlanması kadar kusursuz yürümesi ve sonuçlanması da önemlidir. Bu yüzden, planladıklarınızı, talepleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için yapılacakları listemizin en başına alıyoruz. Köklü deneyimimiz, küçük sempozyumlardan uluslararası konferanslara kadar tüm etkinlik gereksinimlerini karşılayabilmemizi sağlar. Bir konferansın planlanması, dünyanın en ayrıntılı ve karmaşık görevlerinden biri olabilir. Ulaşım, Konaklama, Konuşmacı listeleri, Özetler, Geziler, Galalar; işte burada profesyonel Sunset Travel DMC MICE ekibi devreye giriyor. Türkiye'nin birçok mekanından en iyi şekilde faydalanmanızı, en lüks ve konforlu otelleri elde etmenizi sağlıyoruz. Her adımda sizinle birlikteyiz ve uzmanlığımız geleneksel turizm etkinliklerden daha fazlasını kapsar. Her dili konuşan ekibimiz 15 yıldan fazla deneyimiyle, Türkiye'de veya dünyada kaliteli ve başarılı bir iş seyahati organize etmek için ideal ortağınız.

Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimiz, Toplantılar, Teşvikler, Konferanslar ve Fuarlar için Sunset DMC & MICE ile, havayolu biletlerinden, Otel Rezervasyonlarına, VIP transferlerden, Özel Tatil Paketlerine, Konferans Mekanlarına, Marka Görünürlüğüne, Takım Oluşturma Etkinliklerine, Lojistiğe kadar gereksinimlerini yıllardır bizimle karşılıyor.

Bir etkinliğin en önemli kısımlarından biri doğru programı ve uygun atmosferi seçmektir.

Portrait of a young call centre agent working late in an office
7/24 Çok Dilde Müşteri Hizmetleri

Sunset, yılın her günü 7/24 hizmet veren özel ekipleriyle Müşteri Hizmetleri konusunda benzeri görülmemiş bir üne sahiptir.

Group of travel friends taking selfie in the desert during a roadtrip
Eşsiz Paketler ve Portföy

Genişleyen hizmet portföyümüz, olağanüstü fiyatlarla benzersiz paketler sunmamıza olanak sağlar.

Rear side of Audiences sitting and listening the speackers on the stage in low light conference hall
Toplantılar, Seyahatler, Konferanslar Etki Yaratan Etkinlikler

15+ Yılı Aşkın Deneyimimiz ile Biz

Sunset DMC Travel, şık, detaylı programlarda üstün kalite ve değer vadeden en seçkin şirketler ve gezginler için nihai yolculuğu tasarlayan Türk seyahat acentesidir.

 

15 yılı aşkın endüstri deneyimimizle, uzmanlığımızı paylaşmaktan, size kişisel ve birinci sınıf bir hizmet sunmaktan ve aynı zamanda paranızın karşılığını almanızı sağlamaktan keyif duyuyoruz.

 

Sunset DMC, seyahat deneyimlerini benzersiz ve zevklerinize ve yaşam tarzlarınıza mükemmel şekilde uyumlama konusunda uzmanlaşmıştır. Türkiye ve dünyada kişiselleştirilmiş ıseyahat programları ve hizmetleri sunmaya tamamen odaklandığımız için, arzu ettiğiniz tüm seyahat taleplerini karşılamak için en iyi seçim biziz.

SUNSET DMC, BENZERSİZ, AKILDA KALICI OLACAK VE ETKİNLİĞİN AMACINA BAŞARIYLA ULAŞACAK BİR PROGRAM SEÇMEK İÇİN YOLUN HER ADIMINDA SİZİNLE BİRLİKTE ÇALIŞIR.